پیش گفتار

 

در راستاي خدمت به جامعه مهندسين ساختمان و کمک به همکاران عزيز برای دستیابی به روشهاي راحت‌تر و سريع‌تر طراحي و تهیه نقشه‌هاي ساختماني و همچنین طراحی و کنترل بخش‌های مختلف سازه‌ها، اين بار شرکت رايان‌سازه نرم‌افزار سازه‌نگار را به شما عزيزان تقديم مي‌نمايد.
سازه‌نگار، نرم‌افزار قدرتمند تهیه نقشه‌های اجرایی و انجام طراحی‌ها و کنترل‌های منطبق بر جدیدترین ویرایش‌های مقررات ملی ساختمان ایران بر اساس خروجی‌هایSAP2000  و ETABS می‌باشد، که با ترسیم نقشه‌های ساختمانی در محیط خود و قابلیت بازیابی در محیط اتوکد و ارایه‌ی دفترچه محاسبات طراحی و کنترل، ابزارهای توانمند و پیشرفته‌ای را در اختیار مهندسین گرامی قرار می‌دهد.
تمام تلاش برنامه‌نويسان و دست‌اندرکاران برنامه، ارائه نقشه‌ها و محاسبات دقیق و...  مطابق با مسائل اجرايي بوده، و مطمئناً پيشنهادات شما مهندسين محترم در روند پيشرفت کار و در کامل‌تر نمودن نسخه‌هاي بعدي برنامه تاثير بسزايي خواهد داشت.
شما مي‌توانيد با مراجعه به سايت شرکت www.RayanSazeh.com و يا از طريق آدرس پست الکترونيک شرکتاین ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ما را از پيشنهادات و انتقادات سازنده خود بهره‌مند سازيد.

 

نوشته شده توسط  پویا حیاتی
چهارشنبه, 12 فروردين 1394 ساعت 05:53
بازدید 6440 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 فروردين 1394 ساعت 05:53
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: درباره سازه نگار »